AutoFLEX

autoservis s vysokou kvalitou služeb

elektro pohotovost

elektro pohotovost

 

 

 

DIAGNOSTIKA

Diagnostika pomůže zkontrolovat stav jednotlivých čidel a modulů. Případně zkontrolovat nebo i změnit konfiguraci automobilu a odstranit chybové hlášky, které přímo neovlivňují pojízdnost vozu. Pro vozidla DACIA využíváme softwarové rozhraní RENAULT/DACIA CLIP, které nám pomůže přesně odhalit většinu závadových příčin.

Pro další značky využíváme diagnostiku Delphi,Bosch,Atal. 
Cena za diagnostické práce je 390,-Kč !!!

AUTO ELEKTRIKA

Opravujeme veškeré elektrické systémy, montujeme centrální zámky, alarmy, zabezpečení, skryté vypínače. Opravujeme alternátory, praskající žárovky vlivem přepětí, měníme a programujeme jednotky. Náš autoservis disponuje zkušenými techniky, kteří si poradí s jakoukoli problematikou, která Vás tíží. 

Elektrika v automobilu je vlivem vývoje systémů značně složitá, proto je nutné znát její problematiku a vědět kde případnou závadu hledat. Komplexní řešení závady nemusí být nutně uživatelsky odhaleno, ale je nutný zásah zkušeného technika a ty ve svém týmu máme! 

AUTOSKLO

Opravy „pavoučků“ a prasklin až do 30cm. Výměny čelních, zadních i bočních automobilových skel. Autofólie, střešní okna, el.stahování skel. Výměny autoskel na objednávku, autosklo zajistíme za výhodné ceny a provedeme jeho odbornou montáž.

Možno i ZDARMA přes pojišťovnu...vše zařídíme !!!

KONTAKTUJTE NÁS !

Odtahová služba NON-STOP

telefon